Liečba pijavicami

Príspevok v téme: Liečba pijavicami
susiquatro

ahojte. Veľmi by som vás poprosila, ak niekto vie o nejakom ľudovom liečiteľovi, ktorý lieči pijavicami o kontakt. Kamoškina mama má hroze škaredé kŕčové žily a chce to vyskúšať pijavicami. Bojí s ich ale sama použiť doma. Sme z pPrievidze, ale nie je problém ho ísť navštíviť. Ďakujeme. príp. mail susiquatro@azet.sk

Kana 212

Dobry den,chcela by som Vas poprosit,neviete o niekom v presovskom kraji,kto lieci pijavicami lekarskymi?mam strasne krcove zily,a v tomto obdobi ked budu horucavy,to bude premna utrpenie....dakujem,poprosim odpovede na moju mailovu adresu...

Radkol

Pijavica lekárska zo Slovenského chovu, najlepšie ceny (VOC) a kvalita. Certifikát o kvalite a nezávadnosti. Kurz a školenie z Hirudoterapie akreditovaný MVSR. Hirudoterapia zažíva stále väčší úspech čo dokazuje aj zapojenie Akadémie vied SR do projektu ohľadom Hirudomedicinalis. Liečba pijavicami dosahuje stále lepšie a lepšie výsledky. Alternatívna medicína ma najlepšie výsledky s vysokým tlakom, kŕčové žily a bércove vredy. Bližšie informácie na www.altechniky.com Radko Legát 0905427848.

bozkavatko

tak ja môžem povedať že ak ste spravne informovany a mate o to zaujem tak sa da doma liecit pijavicami.priatel ma skarede varixy a tak sme sa rozhodli ich vyskusat.ako aplikacia je jednoducha vsetko, nemilujem zrovna zvierata takehoto druhu ale nieco na nich je

hirudoterapi

Dobrý večer,
ano jedným z najčastejšie riešených problémov pijavicami sú u žien,ale aj mužov krčové žily.Pijavice sa prikladajú popri postihnutých žilách,cievkach,nikdy nie priamo na žilu.Kúra liečby je dlhodobejšia,opakuje sa prikladanie lx týždenne,vždycky viac kusov pijavíc na jedenkrát.Tieto pijavice sa môžu používať opakovane,ale po aplikácii musia 2 mesiace odpočívať,aby im dozreli liečivé látky v slinách,ktorými vlastne dokážu riešiť rôzne zdravotné problémy.Takže na jednu kúru,ktorá trvá cca
6-8 týždňov /lx týždenne/ by ste potrebovali asi 20-25 ks pijavíc/bežne používajú pacienti 4 kusy naraz pre výraznejší efekt/.Po ukončení kúry potrebujete aj Vy asi 3-4 mesačnú pauzu na regeneráciu, potom znova kúru opakujete ale už s tými istými pijavicami.Po 2 týchto kúrach sú výrazné úspechy v redukcii krčových žíl,ale zároveň sa môžu riešiť aj iné rôzne zdravotné i psychické problémy,lebo v slinách sa nachádzajú biolog.látky na liečenie rôznych problémov,a vlastne pôsobia ako infúzia v celom organizme.Starosltivosť o pijavice nie je žiadna,iba udržiavanie v čistej vode v sklenenom pohári,uloženom v tmavšej miestnosti.Po priložení vydržia bez kŕmenia až l8 mes.,vlastne sa nekŕmia.A Vy ich môžete použiť i pri iných Vašich ťažkostiach,úrazoch,bolestiach,atď.Väčšina ľudí si pijavice prikladá samostatne,lebo aj manipulácia je veľmi jednoduchá.
Cena l ks je 6€, takže musíti si investíciu rozmyslieť,ale vydržia bez náročnej starostlivosti aj niekoľko rokov.
Ak by ste mali vážny záujem prosím ozvite sa,vysvetlím aj bližšie info.
____________________________________________________________

Willpur

Aplikácia a Predaj Pijavice Lekárskej
Piešťany 921 01
Všetky podrobné informácia na:
tel.c.: 0903 174 531 - volať po 16:00
web: www.liecbapijavicou.wbl.sk

renusi

bola som zvedava na liecbu pijavicami,skusila som hocico,chcela som aj pijavice:))))))))))bola som len parkrat,nedalo sa viac cestovat,bola zima a bolo to pre mna aj financne narocne.bola som v KE u Mudr.Niny Kostikovej.nasla som ju na nete.pijavice su mile potvorky,netreba sa ich bat.treba skusat,doktorka pijavicami zachranila manzelovi nohu pred amputaciou,noha "ozila"...

bibi.p

Jiranda mi chodime ku jednej kocke u nas v presove a ta vravela ze nie je nutne davat pijavice na sol,pretoze to je ako keby vas nutili napit sa vody zo solou a vygrcat sa,je vyskolena u rada legata .